DOŁĄCZ DO NAS

COME TO THE CHORAL SIDE

Przed nami piąty, jubileuszowy sezon Chóru MIM UW!

Czekają na nas utwory pisane przez najzdolniejszych młodych kompozytorów, światowe premiery, warsztaty aktorskie, koncerty, nagrania... W skrócie - duuża dawka muzycznych wrażeń!

Zapraszamy każdego, niezależnie od wieku, głosu czy posiadanego (bądź nie) wykształcenia muzycznego. Na początek wystarczą chęci, wolne wtorkowe wieczory i zapisanie się na przesłuchania. Formularz zgłoszeniowy.

Ale to nie wszystko! Od tego roku wszyscy studenci UW mogą połączyć pasję do śpiewu z realizacją przedmiotu ogólnouniwersyteckiego. We wrześniu rusza II tura rejestracji, nie przegapcie jej! Rejestracja na OGUN.

Do zobaczenia wkrótce!

O ZESPOLE

Chór Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczął działalność w 2014 roku, zrzesza studentów, doktorantów i sympatyków Wydziału MIM UW. Występuje przed publicznością uniwersytecką, uświetniając uroczystości wydziałowe, a także organizuje własne koncerty, w tym coroczny, kończący sezon Szereg Harmonicznych Korelacji. Zespół bierze udział w Chóralnych Akceleracjach wspólnie organizowanych przez chóry wydziałowe UW, a w tym roku był także uczestnikiem charytatywnej akcji Po Kolędzie JP2. Pod opieką Adrianny Żołnierczuk i Małgorzaty Łukomskiej Chór MIM UW podejmuje się różnorodnego repertuaru, od renesansowych motetów, aż po prawykonania współczesnych kompozycji.
Początki festiwalowych przygód w kategoriach dużych chórów mieszanych wieńczą nagrody: Złoty Dyplom na I Warszawskim Festiwalu Pieśni Adwentowych I Bożonarodzeniowych (2015) oraz Srebrny Dyplom na III Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere! (2016).

DYRYGENT

Adrianna Żołnierczuk

Ukończyła dyrygenturę chóralną z wyróżnieniem na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w klasie…

ASYSTENCI DYRYGENTA

Natalia Zubkowicz

Studentka dyrygentury chóralnej na UMFC, Prezes Koła Artystyczno Naukowego Dyrygentury Chóralnej. Dzięki…

EKSPERCI EMISJI GŁOSU

Jakub Szafrański

Trębacz, wokalista, dyrygent, kompozytor. Ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Warszawie im.…

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI

Barbara Bartha

Z Chórem Wydziału MIM UW współpracowała od października 2014 do czerwca 2017.…

Małgorzata Łukomska

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina specjalności Prowadzenie Zespołów Muzycznych w klasie dra…

Maria Sydor

Z Chórem Wydziału MIM UW współpracowała od października 2015 r. do marca…

Monika Targosz

Z Chórem Wydziału MIM UW współpracowała od października 2015 r. do marca…

CHÓR JAKO OGUN

Uczestnictwo w zajęciach Chóru MIM daje możliwość zaliczenia punktu OGUN, jako rocznego przedmiotu za 6 ECTS. Studenci, którzy chcą w ten sposób rozliczać zajęcia w roku akademickim 2018/2019, muszą pozytywnie przejść przesłuchania w ramach naboru. W razie wątpliwości czy pytań, prosimy o kontakt pod adresem chor@mimuw.edu.pl

KONTAKT

Zajęcia w roku akademickim 2018/2019 odbywają się we wtorki w godzinach 17:00-19:30 na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW w sali 2180 – w tym czasie pewnie będzie można spotkać tam członków zespołu, zarząd oraz dyrygentów. Zapraszamy też do kontaktu elektronicznego pod adresem chor@mimuw.edu.pl

Zarząd KA Chór MIM UW

  • Marianna Wyszyńska – prezes,
  • Szymon Dziewiątkowski – wiceprezes,
  • Wojtek Bączkowski - członek zarządu,
  • Paweł Bieliński - członek zarządu,
  • Adriana Bukała - członek zarządu,
  • Marta Mościcka – członek zarządu,
  • Zuzanna Kordowska – członek zarządu.

Media Społecznościowe

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku Chór MIM UW aby nie przegapić żadnego koncertu!