[:pl]Szereg Harmonicznych Korelacji[:]

[:pl]

9. Chóralne Akceleracje już za nami, ale wrażenia artystyczne oraz radość ze wspólnego muzykowania w tak doborowym towarzystwie pozostanie jeszcze długo 🙂 Dziękujemy Wam wszystkim za wspaniały wieczór i za tak liczne przybycie. Specjalne wyrazy wdzięczności kierujemy oczywiście do Chórów Wydziałów: Biologii, Zarządzania i Fizyki oraz Michała Malca, kompozytora utworu finałowego – „Melodii dla Wisły”.
Na szczęście, nie był to wcale ostatni występ Chóru MIM UW w bieżącym sezonie! Pragniemy serdecznie zaprosić Was na Szereg Harmonicznych Korelacji – doroczny koncert podsumowujący nasze wysiłki artystyczne oraz promujący uzdolnione muzycznie osoby związane z Wydziałem.
Zaznaczcie w kalendarzach 13 czerwca, godz. 18:00 – MIM UW, ul. Banacha 2, Warszawa.
Wstęp na wydarzenie jest, jak zwykle, wolny.
Do zobaczenia![:]