[:pl]3… 2…. 1…. Start![:]

[:pl]Miło pomyśleć, że już za dwa tygodnie spotkamy się znowu przy tworzeniu muzycznej harmonii. Dlatego serdecznie zapraszamy na wydarzenie, które zapoczątkuje kolejny sezon, czyli inaugurację roku akademickiego na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW – 30 września (piątek) o godz. 10:00. Profesorowie na pewno zadbają o ciekawy wykład, my zaś – o oprawę muzyczną imprezy.

Oprócz samej inauguracji, warto nie przegapić również przesłuchań do chóru, które odbędą się w tym samym dniu i miejscu (sala 2180) o godz. 14:00. Od kandydatów będziemy wymagać przynajmniej jednego ucha oraz chęci do śpiewania – nie jest potrzebne muzyczne wykształcenie ani status studenta czy pracownika UW.

Dla tych, którym nie uda się pojawić, przygotowujemy również II turę przesłuchań4 października (wtorek) o godz. 14:00 w sali 2180. Na wszelkie pytania związane z rekrutacją (albo i nie) chętnie odpowiemy pod adresem: chor@mimuw.edu.pl.

Do zobaczenia 🙂[:]